Медики Збаразької районної лікарні отримали 100 багаторазових костюмів індивідуального захисту. Допомогу передав Почесний консул Вірменії Норік Геворкян. Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Зазначимо, що консул Вірменії уже не вперше передає допомогу медикам. До цього Норік Геворкян надіслав допомогу для лікарів Монастириської центральної районної лікарні — 160 багаторазових костюмів індивідуального захисту.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ