На територію земельної ділянки жителя села Малашівці, яка знаходиться поблизу сміттєзвалища, виявили стихійне поховання решток тварин. Про це повідомляє Білецька ОТГ.
Як зазначають жителі села Ігровиці, уже довгий час вони відчували нестерпний сморід, який доносився зі сміттєзвалище. Зі своїми скаргами люди звернулися до поліції та працівників Держпродспоживслужби. Прибувши на територію земельної ділянки жителя села Малашівці, яка знаходиться поблизу сміттєзвалища, правоохоронці виявили звалища трупів тварин.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, голова Білецької сільської ради Дмитро Малик звернувся до екологічної служби для експертної оцінки рівня забруднення довкілля виявленим стихійне поховання.