У Тернополі додатково спрямували 47 мільйонів гривень на потреби медицини. Таке рішення прийняли на 49 позачергова сесія міської ради, яка відбулася 8 квітня.
Як зазначає міський голова, з метою посилення заходів щодо поширення коронавірусу необхідно внести зміни до місцевого бюджету. Так,
Перегляньте також:
- Автoмoбiль Nissan Navara для викoнaння бoйoвих зaвдaнь oтримaлa 105-тa бригaдa ТРО, – Сергiй Нaдaл
- 35-й стрілецький бaтaльйoн oтримaв сучaсні зaрядні стaнції від Тернополя
«Цим рішення додатково спрямовується 47 млн грн на потреби медицини, зокрема на придбання засобів індивідуального захисту, медикаментів та необхідного обладнання для тернопільських лікарень, а також для виплати заробітної плати лікарям і муніципальної надбавки в розмірі 10 000 грн тим медичним працівникам закладів охорони здоров’я міста, які будуть задіяні у процес лікування хворих з діагнозом «коронавірус»», – розповідає Сергій Надал.
Також, понад 11 млн грн спрямують у резервні фонди міста, які будуть використовуватимуть на закупівлю медобладнання чи засобів особистого захисту.
До слова, додатково виділити кошти на потреби медицини змогли завдяки зменшенню видатків в управлінні культури та мистецтв, управлінні ЖКГ, також в управлінні освіти і науки, управлінні розвитку спорту та фізичної культури, управлінні стратегічного розвитку тощо.