Днями, відбулося позачергове засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Тернопільській обласній державній адміністрації під головуванням очільника краю Володимира Труша.
На засіданні йшлося про вжиття необхідних заходів для відвернення загрози та забезпечення безпеки і здоров’я громадян й запобігання поширенню на території Тернопільської області коронавірусної хвороби COVID-2019.
Перегляньте також:
- У Тернополі водій вантажівки наїхав на 47-річну жінку
- Культурна еліта України підтримала Тернопільський мистецький коледж імені Соломії Крушельницької
Та поки, як пише користувач, яка оприлюднила документи засідання даної комісії Наталя Шахова, ми думаємо про те як врятувати людей та жити, то в ОДА думають як нас хоронити.
Зокрема у документі йдеться:
“Управлінню охорони здоров’я обласної державної адміністрації надати департаменту економічного розвитку і торгівлі та департаменту фінансів обласної державної адміністрації пропозиції та обгрунтування стосовно виділення на безповоротній основі з резервного фонду обласного бюджету коштів на придбання трун на загальну суму 100 тисяч гривень. Термін виконання – терміново.”
Maryna Kryva ТА звичайно їм дешевше купити труни чим ШВЛ!!!! Хочеться плакати і кричати, тепер ми бачимо чим нам можуть допомогти. СИДІТЬ ДОМА І ЗДИХАЙТЕ..Труни вже є.
Володимир Труш, голова Тернопільської обласної державної адміністрації виправдав дії медиків, які у поліетеленовому чорному пакеті викинули з лікарні тіло першого померлого від коронавірусу в області – 68-річного жителя села Ковалівка, Монастириського району.
“Щодо цієї ситуації я хотів би пролити світло, чому, тому що, на сьогодні наше суспільство живе інтернетом ми відсотків 90 інформації отримуємо з інтернету, – відзначив Володимир Труш, голова Тернопільської обласної державної адміністрації. – Коли ця ситуація з цим похороном була розкручена, ви бачили світлини є в інтернеті, де тіло лежить в труні, правильно. Що сказали лікарі, вони діяли згідно протоколу щодо видачі тіла і поховань важко- інфекційних хворих інфікованих людей. Дійсно по протоколу, ми повинні це тіло помістити в мішок, засипати його хлором, помістити у труну, засипати хлором і тоді віддати цю труну з людиною яка померла, або якщо рідні відмовляються письмово, тоді ми ховаємо згідно протоколу. Протокол був для поховання інфекційних хворих зараз він ще прописаний під COVID-2019. Суттєво він не змінився, тому що COVID-2019 є той самий вірус, тобто це є важка вірусна хвороба”.