Тернопільській лікарні передали нове обладнання для лікування хворих на COVID-19
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 30 Березня, 2020 о 17:43
24.06.2026
18:09:05
Тернопільська міська лікарня швидкої отримала відсмоктувачі рідини із легень для лікування пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19. Медтехніку передали благодійники, які підтримують лікарні в боротьбі з коронавірусом. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Так, нині у Тернополі є 30 відсмоктувачів мокрот з легень, для лікування хворих на COVID-19.
«Дякую кожному, хто долучається до придбання необхідного обладнання. Щодня ми плануємо закупляти як устаткування, так і предмети захисту. Перелік всього необхідного отримуємо від головних лікарів тих закладів охорони здоров’я, де безпосередньо проводять лікування хворих на коронавірус.», — зазначає очільник Тернополя Сергій Надал.
До слова, ще п’ять відсмоктувачі рідини із легень передадуть Збаразькій районній лікарні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026