10 містян серед яких, Сергій Надал – мер міста, Лілія Левенець – акушер-гінеколог, Олексій Філюк – священник, Сергій Фалендиш – ведучий, Вадим Тимофеєв – бренд-шеф, Наталія Карчевська – приватний підприємець, танцююче подружжя Валігур, ведучий Юрій Шкільняк, соліст гурту Андрій Турко, журналіст Тетяна Шило висловили поради та слова підтримки.
Лілія Левенець, акушер-гінеколог: «Я вкотре хочу попросити людей, які можуть і мають можливість, і не мають потреби іти на роботу залишайтеся вдома, бережіть себе».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Олексій Філюк, священик: «Гуляйте на свіжому повітрі, будьте чемні, пийте чайок залишайтеся на позитиві».
Вадим Тимофеєв, бренд-шеф: «Самоізоляція – найкращий метод боротьби з COVID 19».