«Заліщицьким районним відділом поліції та Заліщицьким відділенням ДСНС проводиться щоденне інформування місцевих жителів про суворе дотримання умов карантину», – повідомляють у Заліщицькій міській раді.
Зокрема, у міськраді розповідають, що кожного дня, у районі їздить пожежний автомобіль і по гучномовцю місцевих людей інформують про правила карантину та вимогу їх обов’язкового дотримання.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ