У понеділок, 23 березня, на позачерговому засіданні Кабміну вирішено запровадити надзвичайну ситуацію в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях задля запобігання поширенню COVID-19.
Про це повідомляється у Telegram-канал прем’єра Шмигаля
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
“Кабмін зібрався на позачергове засідання. Ухвалили рішення запровадити надзвичайну ситуацію в Донецькій, Тернопільській та Черкаській областях з метою запобігання поширенню COVID-19. Відповідні рішення раніше були ухвалені регіональними комісіями з питань ТЕБ і НС. Наразі режим надзвичайної ситуації встановлений вже в 9 областях”, – інформує прем’єр-міністр.
Нагадаємо, у зв’язку з першим на Тернопільщині діагностованим випадком захворювання коронавірусом відбулося засідання Тернопільського штабу для боротьби з коронавірусом, за результатами якого було прийнято рішення запровадити з 00:00 год 21.03.2020 року в Тернопільській області режим “надзвичайна ситуація”.
Президент Республіки Молдова Ігор Додон заявив, що 4 громадян країни, які увійшли до списку нових випадків інфікування COVID-19 у Молдові — прибули з України, після паломницької поїздки у Тернопільську область.
На засіданні оперативного штабу, у зв’язку з поширення коронавірусної інфекції на території Тернопільської області, було прийнято рішення призупинити роботу громадського транспорту у Тернополі із 23 березня 2020 року.