Вулицями міста їздять суперобладнана машина та сповіщають населення про правила карантину. Так, рятувальники попереджають людей про небезпеку розповсюдження вірусу.
Автомобіль оперативно-рятувальної групи оснащений гучномовцем, за допомогою якого здійснюється сповіщення. Рятувальники проїжджають на ній майже усіма мікрорайонами Тернополя та наголошують людям залишатися вдома. Також, працівники ДСНС попереджають містян щоб вони уникали скупчень людей та допомагали людям похилого віку.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ