Володимир Труш новий очільник Тернопільської обласної державної адміністрації

Опубліковано:
19 Березня, 2020 о 13:43

 

Президент України Володимир Зеленський назначив Труша Володимира Любомировича головою Тернопільської обласної державної адміністрації. Про це йдеться в Указі, який опублікували 19 березня на сайті Офісу Президента.

Раніше Володимир Труш очолював Рогатинську районну держадміністрацію. Проте, у зв’язку  з переходом на іншу роботу, Кабінет міністрів погодив проєкт указу Президента України про його звільнення.

Зазначимо, що Володимир Труш замінив на посаді Ігоря Сопеля, якого усунули через погане інформування жителів області про коронавірус.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #Володимир Зеленський, #новини тернопільщини, #новини тернополя, #ОДА, #Президент, #тернопіль, #тернопільські новини, #Труш Володимир
Статті
Інтерв'ю
«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт
11:24, 7 Березня, 2026

«Я народжена для війни»: Пташка про «Азовсталь», знущання в полоні та повернення на фронт

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: