З ініціативи ректора професора Андрія Крисоватого та за підтримки академічної спільноти Тернопільського національного економічного університету, зважаючи на стрімке поширення пандемії, викликаної коронавірусом COVID-19, та недостатністю медичного обладнання, прийнято рішення щодо перерахування частини місячного заробітку колективу ТНЕУ на закупівлю апаратів штучної вентиляції легень для Тернопільської міської комунальної лікарні швидкої допомоги.
Об’єднаємо зусилля у боротьбі проти небезпечного вірусу.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ