Володимир Шматько, міський голова Чорткова, що на Тернопільщині розповів, що днями в інфекційне відділення Чортківської районної лікарні госпіталізували пацієнта з підозрою на коронавірус.
Чоловік приїхав із заробітків з Польщі і у Чорткові йому стало погано – піднялася температура.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Сьогодні він перебуває в інфекційному відділенні районної лікарні. Медики взяли відповідні аналізи та направили їх у Тернопіль, щоб з’ясувати у пацієнта грип чи коронавірус.