На позачерговому засіданні 48-ї сесії Тернопільської міської ради, яка відбулася 17 березня, прийняли ряд заходів для боротьби з коронавірусом. Зокрема, місцевого бюджету виділили 10 млн гривень для забезпечення лікарень необхідним устаткуванням.
За додатково спрямовані кошти буде закуплено 20 апаратів штучної вентиляції легень та один рентген. Також, медичні заклади забезпечать засобами захисту, а саме: масками, рукавицями та спецодягом для лікарів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«В умовах стрімкого поширення у світі Covid-19, потрібно швидко і рішуче реагувати, вводити карантин та обмежувальні заходи, створити належні умови у медичних закладах для лікування хворих та для підтримки бізнесу», – наголосив Сергій Надал.
Зазначимо, для того щоб зменшити навантаження на суб’єктів господарювання, у Тернополі на час карантину скасовується плата за оренду комунальних приміщень для підприємців. Також, народні обранці закликали главу держави та уряд спростити процедуру придбання медобладнання та ввести чіткі норми відповідальності за порушення карантину.