Жорсткі заходи карантину вводять у Тернополі. З 17 березня максимально обмежується проведення культурних, спортивних, соціальних, релігійних та інших заходів, робота підприємств громадського харчування: не працюватимуть заклади швидкого харчування, ресторани, кафе, бари — вони зможуть приймати онлайн-замовлення на доставку їжі, не працюватимуть і торгові центри, за винятком продуктових і господарських магазинів і аптек.
Повинні припинити свою роботу тернопільські промислові ринки. Тим часом працівникам ЖЕКів і ОСББ рекомендується забезпечити щоденне прибирання під’їздів із використанням дезинфікуючих засобів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ