Під час позапланової перевірки Міського комунального підприємства «Монастириський комунсервіс», виявили порушення в обрахунках тарифів.
Як повідомляють у Держпродспоживслужбі, працівники комунального підприємства самостійно звернулись до фахівців сектору контролю за регульованими цінами для перевірки планових тарифів на послуги з централізованого водопостачання. При перевірці підприємства спеціалісти виявили недотримання вимог законодавства щодо включення завищеного розміру прямих витрат. Так, обрахування споживачів у розрахунку на рік могло скласти більш як 183,5 тис. гривень.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ