Тернопільські нацгвардійці перемогли у змаганнях з бойового самбо 2 Галицької бригади Нацгвардії України. Змагання відбувалися у Львові. Учасники також виборювали право увійти до складу збірної команиу бригади і представляти честь бригади на змаганнях Західного оперативно-територіального об’єднання.
Участь у змаганнях взяли 20 гвардійців зі Львова, Тернополя, Ужгорода. До початку змагань не знали, хто з ким змагатиметься. Нацвардійці з Тернополя як переможці отримали перехідний Кубок бригади.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ