Вже не вперше знайомимо наших читачів із цікавими світлинами з історії України. Сьогодні хочемо показати нову знахідку, яка стосується території Галичини.
На фото часів Першої світової війни можемо побачити мешканців Галичини. Зараз ці фото перебувають в приватних колекціях по всьому світу. Світлини є цінними для сучасників, адже завдяки їм можна дізнатись більше про минувшину. Кадри показують як жили, чим займались, як одягались колись українці.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
Якщо маєте подібні фото в своїх сімейних альбомах, то діліться з Новинами Тернопільщини, і ми їх обов’язково опублікуємо.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/b8fc0f848bcc6cf9ff75e674606caf5f.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/8016559afb195ccd107e4753bf7003a0.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/d7ce85c76e1d553d1655365d0d8674a9.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/3ef3381fd201f0c6e85049266caaf392.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/07977eebde7d32c77805b5a53e20d063.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/f301ea8f9a8b1cd1e01d3faf196e5c2e.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/03/10/b2eee43bf487a5655487ed93c5b4dd1e.jpg)
Джерело фото: https://allegro.pl