Раніше судимого тернополянина поліцейські затримали за пограбування.
Зловмисник відкрито викрав у жертви велику суму грошей та мобільний телефон.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Злочин стався на Привокзальному майдані в обласному центрі. Зі слів потерпілого – жителя Франківщини, він очікував на прибуття потяга, коли до нього підійшов невідомий. Між чоловіками виникла суперечка в ході якої тернополянин спритно викрав з кишені потерпілого всі зароблені гроші та мобільний. Вартість втраченого – майже одинадцять тисяч гривень.
Оперативними заходами поліцейські встановили особу підозрюваного. Ним виявився раніше неодноразово судимий за майнові злочини житель обласного центру. Зловмисника затримали в порядку статті 208 КПК. Вирішується питання про оголошення підозри за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу та обрання міри запобіжного заходу.