Від початку року вже складено майже 50 постанов за куріння неповнолітніх у громадських місцях.
Матеріали відправлені у суд для визначення міри покарання. Правоохоронці Тернопільського відділу поліції радять вчителям, які помітили серед школярів паліїв – одразу телефонувати у поліцію.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відповідно до статті 175-1 КУпАП на неповнолітню особу віком від 16 до 18 років за паління у громадському місці буде складено адміністративний протокол. Покарання за це – штраф від 85 гривень. Якщо ж дитина молодша 16-ти років, відповідальність нестимуть батьки за неналежне виконання своїх обов’язків. Це стаття 184 КУпАП. За це правопорушення доведеться заплатити від 850 гривень.
Також існує і відповідальність за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім. За таке порушення продавці або власники закладів притягуватимуться до адмінвідповідальності згідно статті 156 частина 2 КУпАП.