5 березня 2020 року виповнюється 14 років з дня архієрейської хіротонії архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора.
Вся повнота Тернопільської єпархії сердечно вітає свого Архіпастиря із черговою річницею архієрейського служіння та молитовно бажає Його Високопреосвященству духовних і тілесних сил, терпіння та благодатної Божої допомоги у архіпастирських трудах.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Бажаємо Вам і надалі розбудовувати нашу Святу, Єдину Православну Церкву України на теренах тернопільського краю, залишатися патріотом, який не на словах любить Україну, а всіма справами вболіває за неї, молиться за справеделивий мир і ліпшу долю нашої Батьківщини, підтримує українських воїнів і священнослужителів.
Нехай Всемилостивий Господь завжди перебуває з Вами, допомагає на нелегкому шляху архіпастирського служіння!
Іс пола еті Деспота!