Гвардійці 2 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України провели урок для старшокласників. Військові навчили учнів к діяти на полі бою, як врятувати людину при пораненні та як правильно евакуйовувати. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
На декілька годин діти стали справжніми військовими. Вони навчилися вони навчались пересуватися в групах, тримати зброєю. Також, учні обирали собі командирів та намагалися вирішувати елементарні завдання.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Зазвичай ми показуємо дітям озброєння, розповідаємо про те, чим займаються військові, але цього разу вчитель попросив підготувати нестандартний урок. Тому інструктор з бойової підготовки навчав дітей саме так, як навчають нацгвардійців», – розповідає командира батальйону майор Анатолій Якобчук.
До слова, ініціатором уроку з нацгвардійцями виступив саме вчитель тернопільської школи №22.