Тернополян запрошують взяти участь у всесвітнього флешмобу «Lots of Socks», який організовують на підтримку людей із синдромом Дауна. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Як зазначають організатори, щоб підтримати «сонячних людей», усіх охочим необхідно купити акційні кольорові шкарпетки з особливим дизайном. Згодом, одягнувши кольорові шкарпетки, 20 березня, учасникам флешмобу потрібно зробити фото та викласти його у мережу з хештегом #LOtsOfSocks.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, усі кошти, які зберуть із продажу, спрямують на оздоровлення дітей та молоді з синдромом Дауна влітку, а також на оновлення матеріально-технічної бази дитячого садочка «Бебіко».