У Тернополі, 1 березня, відкриють пам’ятну дошку Андрію Питаку, який загинув при виконанні службових обов’язків в зоні проведення бойових дій в Луганській області. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Офіційне відкриття меморіалу розпочнеться о 12:00 годині. Сама ж пам’ятна плита буде розміщена на фасаді управління соціальної політики Тернопільської міської ради, де Андрій Питак працював головним спеціалістом відділу з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Зазначимо, що перед відкриттям пам’ятної дошки в Архікатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відбудеться поминальна служба за військовослужбовцем 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Андрієм Питаком.