Завтра, 27 лютого, крани будуть сухими в оселях тернополян, що мешкають на вулицях Корольова та Сахарова. Ремонтні роботи будуть тривати з 9.00 до 17.00.
Про це інформують на сайті КП “Тернопільводоканал”.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У цій ситуації жителям міста зарадять діючі колонки-качалки. Запастися водою можна на вул. Бережанська,55, вул. Карпенка,3а, вул. Дружби, 1,вул. Київська,3а, вул. Коновальця,20, вул. Куток,16, вул. Лесі Українки,35, вул.Корольова.10, вул. Кл.Савури, 11, вул. Тернопільська, 54, вул. Микулинецька,48, вул. Стуса,6, вул. Тарнавського,2, вул. Чалдаєва,1, вул. Чумацька, 25, вул. 15 квітня ,5, вул. Яблунева,3, вул. Фестивальна, 20, Вул. Лучаківського,10, вул. Молодіжна ,14, вул. Героїв Крут,11, пр-т Злуки,55, вул.Над Яром, 8, вул.Дружби,6.
Водночас людям слід пам’ятати, що воду з колонок-качалок слід використовувати в технічних цілях, а не для приготування їжі.