Справжньою рідкістю є знахідки ретро світлин, на яких можна побачити сцени із життя, побуту тернополян. Частіше вдається відшукати світлини із фотосалонів, або стандартні кадри із родинних свят.
Сьогодні вдалось розшукати цікаве фото 1935 року. На світлині можна побачити процес, як тернополяни робили вино 85 років тому. Світлина зроблена в місті Заліщики.
Перегляньте також:
- Місто Чортків: ретроспектива на столітніх світлинах
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
В міжвоєнний період в Заліщиках щорічно проходило свято збирання врожаю, що відзначалося восени, орієнтовно наприкінці вересня. Саме під цього дійства місцеві жителі смакували молодим вином. Можливо, ця світлина була зроблена напередодні цього свята.
Тетяна Яцечко-Блаженко
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/600x400/2020/02/25/00ed093e18caca0bcb40660f017797dd.jpg)
Джерело фото: https://www.facebook.com/TOP.ED.FORTE