У Тернополі стартувала акція протидії наркотиків під назвою «#Місто_проти». Такий проєкт ініціювала Тернопільська міська рада спільно з громадською організацією «Спасіння». Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Так, в рамках акції, досвідчені фахівці, які колись позбулися згубної звички, будуть проводити безкоштовні консультації та різнопланові профілактичні заходи серед школярів, студентів. Також, у місті створять штаб, який буде координувати дії для запобігання вживання та недопущення розповсюдження наркотичних засобів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, на консультацію можуть записатися рідні чи самі люди, які опинилися в залежності від алкоголю чи наркотичних речовин. Номери телефонів для запитань та консультацій:
0 (98) 548 27 54 – Андрій
0 (97) 241 95 66 – Наталя