За підтримки експертів Програми «U-LEAD з Європою» у Копичинецькій ОТГ буде розроблено стратегію розвитку громади до 2027 року. Нещодавно відбулося перше засідання робочої групи, на якому були присутні керівниця Тернопільського регіонального офісу Наталя Онищук та радник з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» у Тернопільській області Тарас Рашкевич.
Наталія Онищук ознайомила учасників засідання з основними напрямками роботи Тернопільського регіонального офісу U-LEAD на поточний рік: «Програма «U-LEAD з Європою» продовжує надавати методичну підтримку громадам Тернопільщини. Наша мета – розвиток спроможності громад Тернопільської області. Стратегія розвитку – невід’ємна частина сталого розвитку громади, це «дороговказ» на шляху до успіху та економічного зростання. Розробка цього документу спільне завдання усіх мешканців громади», – зазначила Наталя Онищук.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/02/21/1a1e65bf33c0cf14de9fc214acc64995.jpg)
У вітальному слові міський голова Павло Лосик, подякував Програмі «U-LEAD з Європою», що вона стала партнером громади щодо розроблення Стратегії розвитку. За його словами, така співпраця дасть можливість акумулювати внутрішні та зовнішні ресурси для підвищення спроможності Копичинецької міської ОТГ.
У свою чергу Тарас Рашкевич, радник з регіонального розвитку Програми «U-LEAD з Європою» у Тернопільській області, ознайомив членів робочої групи з методологію стратегічного планування та узгодив з ними графік роботи щодо розроблення Стратегії розвитку Копичинецької громади.
Зазначимо, що в першому півріччі 2020 ще одна громада Тернопільщини отримає експертну підтримку в розробці стратегій розвитку від фахівці «U-LEAD з Європою».
Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами – членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.