У Тернополі, 27 лютого, відбудеться допрем’єрний показ романтичної балади «Толока». Також, перед самим переглядом фільму, відвідачі зможуть особисто поспілкуватися з режисером Михайлом Іллєнком та головними героями.
Сама ж кінострічка ілюструє одну із балад Тараса Шевченка. Історія про те, як Катерина чекала свого коханого впродовж не одного століття, не залишить байдужих глядачів. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Впродовж життя дівчини на її долю випадає багато випробувань, кожне з яких стає причиною руйнації її домівки. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову підіймає її з руїн, для того щоб було де зустріти свого коханого.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, показ романтичної балади «Толака» та зустріч із творчою групою відбудуться в кінотеатрі «Палац Кіно» (вул. Івана Франка, 8) о 19:00.