Двадцять сім дітей, станом на 11:00 годину 19 лютого, одного із коледжів Збаражчини госпіталізували з харчовим отруєнням. Усі вони скаржилися на загальну слабкість та діарею. Перші симптоми почали проявлятися ще вдень, 18 лютого, а в решти — під вечір.
Як повідомляє поліція, студенти коледжу, впродовж ночі, поступали до лікарні з підозрою на харчове отруєння. Серед госпіталізованих п’ятеро дівчат, а решта — хлопці. Ще троє проходять обстеження. За їхніми слова, не всі не всі вони харчувалися в загальній їдальні, але їх пригощав товариш домашньою їжею.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Наразі, стан дітей не важкий. Для того щоб встановити причини масового отруєння фахівці відбирають взірці їжі у їдальні, перевіряють харчі, які діти привезли з дому, а також обстежують кімнати, де мешкають студенти.