Шість будинків Варшавського мікрорайону в Тернополі введені в експлуатацію
- Опубліковано: Ніка Холодовська
- —
- 18 Лютого, 2026 о 17:33
14.06.2026
07:03:37
Лютий тисне морозами, зима не здається. Попри усі випробування, відключення світла, Креатор-Буд працює, щоб наблизити вашу мрію.
Отож, 6 будинків мікрорайону введені в експлуатацію. У сьомому будинку майстри монтують систему пожежної сигналізації квартир та системи димовидалення. У восьмому будівельники мурують зовнішні стіни і на сьогодні це вже понад 55 відсотків готовності.
Квартир залишилось зовсім мало.
Звертайтеся до офісу продажу на Підволочиське шосе, 5. Деталі на сайті kreator-bud.com
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026