У Тернополі дарували валентинки з побажаннями від нацгвардійців
У Тернополі, 14 лютого, на Театральні площі нацгвардійці дарували перехожим власноруч змайстровані валентинки. Така акція відбувається уже вдруге.
Як розповідає заступник командира батальйону майор Анатолій Якобчук, минуло річ військові також намагалися покращити настрій містянам маленьким сюрпризом — валентинкою.
«Акцію ми проводимо вдруге. Минулого року теж в центрі міста ми дарували листівки з побажаннями від нацгвардійців. нам дуже сподобались позитивні емоції, які випромінювали люди. Дарувати радість – це прекрасно» — додає командир батальйону.
До слова, така акція також відбулася у Рівному та Ужгороді.
Останні новини:
- Історична пам’ять та підтримка війська: на Кременеччині відзначили 375-річчя Богданової каплички
- 18-річний футболіст із Гусятина приєднався до юнацької збірної України й братиме участь у чемпіонаті в Уельсі
- Грабіж у Тернополі: чоловік вирвав телефон і втік
- На пляжі «Циганка» у Тернополі потонула 15-річна дівчина