У Тернополі дарували валентинки з побажаннями від нацгвардійців
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 17 Лютого, 2020 о 17:43
24.06.2026
22:10:09
У Тернополі, 14 лютого, на Театральні площі нацгвардійці дарували перехожим власноруч змайстровані валентинки. Така акція відбувається уже вдруге.
Як розповідає заступник командира батальйону майор Анатолій Якобчук, минуло річ військові також намагалися покращити настрій містянам маленьким сюрпризом — валентинкою.
«Акцію ми проводимо вдруге. Минулого року теж в центрі міста ми дарували листівки з побажаннями від нацгвардійців. нам дуже сподобались позитивні емоції, які випромінювали люди. Дарувати радість – це прекрасно» — додає командир батальйону.
До слова, така акція також відбулася у Рівному та Ужгороді.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026