У Тернопільському обласному художньому музеї, що на вулиці Соломії Крущельницької,1, відкрили виставку картин Сергія Декалюка. В експозиції «Олімпійський спокій» автор представив 17 великоформатних творів. У серії робіт він зобразив людей, за якими спостерігав та помітив у них ті риси, які були притаманні олімпійським богам – це стриманість і сильний дух. Картини експресивні, насичені різноманітними кольорами. Триватиме виставка до 19 лютого.
«Мені сподобались картини, надзвичайно «емоційні». Мені було цікаво переглянути роботи Спергія Декалюка, бо я й сама обожнюю писати картини і вдома для себе інколи займаюся живописом. Автору зичу натхнення і бажання творити», – розповідає тернополянка Олена.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
У соцмережах тернополяни теж обговорюють виставку і захоплюються картинами Сергія Декалюка.