Тернопільщина: ще три школи закрили на карантин
- Опубліковано: Анастасія Флейтута
- —
- 31 Січня, 2020 о 13:43
25.06.2026
01:39:49
На Тернопільщині фіксують перевищення епідеміологічного порогу захворюваності на ГРВІ та грип серед школярів. Так, ще у декілька школах оголосили карантин.
Зокрема, із 28 січня, карантин оголосили у Борщівській НВК ЗНЗ І-ІІІ ст. №3-гімназія ім. Р.Андріяшика та із 30 січня – у Борщівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та Циганській ЗОШ І-ІІІ ст. ім. І.Франка. Як повідомляє Борщівська міська рада, поки не відомо на скільки часу зупинили навчальний процес. Уже з наступного тижня, враховуючи епідемситуацію, будуть б прийматись рішення чи продовжувати карантин чи ні.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026