На Тернопільщині у місцевого жителя виявили арсенал вибухових пристроїв. Так, 35-річний чоловік зберігав у себе вдома 16 одиниць вибухонебезпечних предметів.
Як повідомляє начальник Чортківського відділу поліції Анатолій Мельник, правоохоронці отримали інформацію, що мешканець одного із сіл району зберігає вибухові пристрої. Після санкціонованого обшуку, в будинку де проживає чоловік, було знайдено арсенал небезпечних предметів. Зокрема, серед вилучених вибухових пристрої було: дві гранати РГД-5 та Ф-1, два запали, два гранатометних постріли ВОГ 17-М, десять пострілів до підствольного гранатомета ВОГ-25.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
На разі правоохоронці з’ясовують, звідки у чоловіка вибухові пристрої та навіщо він їх зберігав.