У м. Копичинці, що на Тернопільщині, хочуть закрити місцевий автовокзал.
Так, у соціальній мережі місцеві мешканці обурені, адже люди вважають, що місцевий автовокзал закрити просто неможливо із вагомих на те причин. Насамперед місто розташоване на автомагістралі міжміського значення, через Копичинці курсує безліч міжміських автобусів.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
– Сьогодні почув невтішну, ба навіть незрозумілу новину про закриття автостанції в місті Копичинці… Це означає, що незахищені верстви населення, ветерани АТО не зможуть придбати пільговий квиток, місто втратить ще один об’єкт інфраструктури.. Та й узагалі, невже автостанція, яка працює вже багато десятиліть, раптом стала неприбутковою, чи тягарем… Чому саме Копичинці, а не, наприклад, інша автостанція, десь не на такому навантаженому напрямку… Хотілося би почути аргументи…
Складається враження, що скоро закриють і скоротять усе, що можна, неможна, а як жити людям? Чи усім виїжджати вже сьогодні? Чи може згуртуватися і відстояти своє…, – пише у соціальній мережі Facebook Юрій Репко.