Двоє дітей досі в реанімації – медики про стан хлопців з села Угринів
- Опубліковано: Новини Тернопілля
- —
- 14 Січня, 2020 о 07:43
24.06.2026
15:31:40
Двоє у реанімації, шестеро у хірургії. Медики Тернопільської обласної дитячої лікарні продовжують слідкувати за станом хлопців, які постраждали від вибуху у сільському клубі.
Кажуть – їхній стан стабільно важкий, але з тенденцією до покращення. Активно стежить за постраждалими і медик з Києва, який сьогодні приїхав у Тернопіль.
Які його прогнози – дивіться у сюжеті.
06:12, 24 Червня, 2026
17:30, 8 Червня, 2026
15:30, 17 Травня, 2026