Дитячий фестиваль вертепів та колядок «Різдвяна зірка над вертепом засіяла» у Великогаївській ОТГ вже став доброю традицією і відбувся учетверте. Благословив свято отець Роман Гриджук. Привітав гостей та учасників фестивалю очільник громади Олег Кохман.
На сцені місцевої школи вертепували учні з довколишніх сіл, які входять до складу Великогаївської громади. Відкрили вертепний фестиваль юні «актори» із Застав’є. Після них були наймолодші – школярики із Грабовця. Своєю запальною піснею, де є такі слова «Дзінь-дзелень, весело співаймо, Бога прославляймо» – зірвали шквал оплесків. Баворів, Кип’ячка, Білоскірка, Красівка, Дичків, Застінка, Товстолуг, Великі Гаї – презентували неповторні вертепи. Кожний з них чимось вирізнявся: хтось чудовими костюмами (особливо Білоскірка), хтось креативною грою, сценарною новизною (Великі Гаї), хтось – щирим піснеспівом. Але всі разом створили яскравий вертепний калейдоскоп святочного дійства. Потішили своєю майстерністю учасники танцювального ансамблю громади «Первоцвіт» (середня і старша групи, керівниця – талановита і працелюбна Марія Квятковська): «Різдвяний рок-н-рол» та «Щедрівонька».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Думка членів журі була одностайною: І місце – у вертепу клубу Великих Гаїв, ІІ – у вертепу клубу села Кип’ячка, ІІІ- Застінка. До слова. Учні Кип’ячки вперше стали учасниками цього фестивалю. Нещодавно мешканці цього села приєднались до Великогаївської ОТГ. Учасники фестивалю, діти воїнів АТО, діти з особливими потребами – всі вони отримали «солодкі» подарунки.
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/4cfcee902bebc5d35660e0c68595341c.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/fbf3e19eea9b1c76f9e7a0db76a26e54.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/818d7bef5a67caeaba32c53f9e48224a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/4f7d4e28d8adf7a7e84b80fc7270a52a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/789f135b4119b80ae9fa192031702e61.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/e560f45b1eff3163fb7f68358d0dc022.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/0ba9835f7ffc6929e83b436d99e4396a.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/a87e1e331f460f85886a1248975194f7.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/a9b4c2b5289b4a24352c98d91f7a02ec.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/e951819941cf9335c77815b9c75c6a3d.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/4d26537bed05d8fc4fc22a27323bedc8.jpg)
![null](https://admin.tenews.te.ua/uploads/full_size/2020/01/12/f6609bec5a7b441da453fdd7bc0ddd94.jpg)
Фото: Валентина Семеняк