У найпопулярнішій світовій соцмережі Facebook чортківські рятувальники шостої державної пожежно-рятувальної частини управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області днями розмістили відповідь своїм іноземним колегам зі США.
На відео рятувальник Ігор Сетний вправно проліз крізь щаблі драбини 25 х 30 см, а потім накинув на себе вогнегасник та одягнув рятувальний шолом.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Даний челендж започаткували кілька років тому американські рятувальники, що передбачають різні вправи з так званою штурмовою драбиною. Однією з найскладніший є – пролізти крізь її вузьке віконце. В Україні торік у жовтні вперше її виконали харківські рятувальники, які передали естафету іншим обласним управлінням. ДПРЧ-6 міста Чортків отримало естафету від своїх колег з Гусятина, передавши далі.