Голова ТОДА Ігор Сопель вшанував Степана Бандеру (Фото)
У перший день нового року представники громадськості, обласної та міської влади вшанували пам’ять борця за волю України, Голови Проводу ОУН Степана Бандери, зібравшись біля його пам’ятника в м.Тернопіль.
Участь в урочистостях взяв голова обласної державної адміністрації Ігор Сопель. Він поклав квіти до підніжжя монументу та помолився з усіма під час панахиди.
Захід присвячено 111-ій річниці від дня народження Степана Бандери.
По його завершенні відбулася урочиста академія в українському домі «Перемога».
Останні новини:
- Заплатив за пальне наперед і залишився ні з чим: шахраї ошукали жителя Чортківщини
- Бойова робота САУ «Богдана»: як українські гармаші нищать ворога на передовій
- У директора Тернопільської обласної філармонії завершується контракт
- У Бережанському замку під час досліджень виявили нові підвальні приміщення