Тернопільські пластуни принесли Вифлеємський Вогонь Миру працівникам обласного лабораторного центру. Це уже стало щорічною традицією напередодні Різдвяних Свят, – розповідають фахівці центру.
Вифлеємський Вогонь Миру — міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Збільшення випадків підпалів військових автівок в Україні: ворог полює за “картинкою”
Акцію започаткувала австрійська радіокомпанія у 1986 році для тих, хто потребує допомоги та уваги у передріздвяний час. Того ж року її підтримали скаути і вона триває й дотепер.