Ще у липні ми розповідали нашим читачам про те, як один з екіпажів патрульної поліції врятував хлопця, який хотів вчинити самогубство.
Вчора, 20 грудня, на ранковому шикуванні, начальник управління патрульної поліції в Тернопільській області Богдан Шевчук, вручив годинник від Міністра внутрішніх справ України, командиру першої роти батальйону УПП старшому лейтенанту поліції Анатолію Коту (Анатолій Кіт), та подякував йому за сумлінне виконання службових обов’язків.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Відзначимо, що практично за 4 роки служби, поліцейський неодноразово зарекомендував себе, як такий, що здатний приймати виважені рішення в екстрених ситуація, ризикуючи власним життям та здоров’ям.