У Тернополі, 20 грудня, відбулись збори обласної Спілки «Об’єднання учасників АТО Тернопілля». Про це повідомляє Тернопільська обласна державна адміністрація.
Під час зібрання, разом із представниками структурних підрозділів Тернопільської обласної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування та громадських організацій, розгляну ряд важливих запитань. Зокрема, найбільшу увагу звернули на вирішені таких проблем: де знайти фінансування на будівництво меморіального комплексу «Алея слави Тернопілля», для створення та фінансування обласного центру підтримки учасників бойових дій «Ветеранська Варта», створення державного фонду підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей та сімей загиблих, які хворіють на онкологічні захворювання, а також розглянули проблемні ситуації, що виникають у медичних закладах області
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
«Для вирішення усіх соціальних, медичних та земельних питань учасників бойових дій потрібно ще багато працювати — як на місцевому рівні, так і на загальнодержавному рівні, — зазначив директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Вадим Боярський».