На Тернопільщині втопилися двоє рибалок

Опубліковано:
16 Грудня, 2019 о 15:57

Трагедія сталася у Козівському районі. Там на місцевій річці Восушка втопилися двоє рибалок. Їх тіла з води діставали рятувальники.

Сталася трагедія 15 грудня. Тіла двох чоловіків виявили 16 грудня близько обіду поблизу села Городище. Їм було 57 та 55 років.



Відомо, що 15 грудня вони пішли на риболовлю та додому не повернулися.

 

Обставини загибелі встановлюються. Для підняття тіл загиблих із води залучався черговий караул 18-ї ДПРЧ, повідомляють у пресслужбі Управління ДСНС в області.

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #потопельник, #рибалка, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Лікар-гінеколог Катерина Бригадир
22:12, 18 Жовтня, 2025

Материнство – це спільна подорож лікаря і пацієнтки, – тернопільська гінекологиня Катерина Бригадир

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: