День Збройних Сил України: у Тернополі вшанували пам’ять загиблих військових
З нагоди 28-річниці заснування Збройних Сил України у Тернополі вшанували пам’ять загиблих українських військових. Члени родин героїв, військові, ветерани, волонтери та прості мешканці міста — усі вони прийшли до стели загиблих героїв, щоб схилити свої голови.
Як зазначають родичі, вони вдячні всім тим хто пам’ятає їхніх синів. Адже, вони не дали поширитися війні дальшу. Хоча вона продовжується до сьогодення, але саме вони встановили той рубіж, який не дозволяють перетнути ворогові.
Після панахиди усі містяни, які прийшли вшанувати пам’ять, здійснили покладання квітів до підніжжя стели.
Останні новини:
- Чому тарифи на воду зафіксували на рівні 2022 року та як це вдарило по бюджетах громад у 2026-му
- Студенти ТНПУ дослідили басейн річки Дзвинячка під час комплексної гідрологічної практики
- Скандал на Тернопільщині через використання двомовної пісні Монатика на випускному
- На Тернопільщині оновлюють об’їзний маршрут для вантажівок: що вже зроблено