У Чортківському районі запрацювала поліцейська станція

Опубліковано:
5 Грудня, 2019 о 21:13

4 грудня відкрили поліцейську станцію у Колиндянській ОТГ. Тепер жителі шістьох доколишніх населених пунктів мають змогу оперативно отримати правову допомогу. Адже деякі села, що об’єдналися в територіальну громаду, знаходяться за майже 20 кілометрів від районного центру.

«Дуже важливо, аби на  будь-який тривожний дзвінок чи звернення людей  була оперативна та професійна допомога. Ми щиро вдячні громаді за те, що підтримали цю ініціативу, надали приміщенням, забезпечили технікою» – розповів начальник Чортківського відділу поліції Анатолій Мельник.



За матеріалами відділу комунікації поліції Тернопільської області

Хочете повідомити нам свою новину? Пишіть на електронну адресу tenews.te.ua@gmail.com. Слідкуйте за нашими новинами в Твіттер, долучайтеся до нашої групи і сторінки у Фейсбук, підключайтеся до каналу Телеграм.

Джерело: Новини Тернопільщини
Теги: #новини тернопільщини, #новини тернополя, #поліція, #станція, #тернопіль, #тернопільські новини
Коментарі
Вуличне радіо




Статті
Інтерв'ю
Бах
17:43, 20 Січня, 2026

Оператор безпілотних систем «Бах» — про війну, дрони і команду

Блоги
mtPBS
ТОП новини тернопільщини: