Про справжній сніговий армагедон попереджають синоптики. Вже з завтрашнього дня українцям слід очікувати на погіршення погоди.
Повідомляє «Ternopil24».
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
Метеорологи та синоптики розповіли про сніговий шторм, який насувається на Україну. В перші дні грудні слід чекати на хуртовини. Подих зими 2 грудня відчують західні області, а також Вінницька та Житомирська.
Протягом 2-3 грудня сніговий покрив висотою до 8 сантиметрів вкриє землю. В Укргідрометцентрі зазначили, що погода протягом тижня буде нестійкою. Тепло чергуватиметься з холодом, а дощі зі снігом. Кожного дня буде своя погода.
Раніше повідомлялося про погіршення погоди на Тернопільщині. Синоптики попереджають про погіршення погодних умов найближчими днями. Про це розповіли в Укргідрометцентрі.