У Тернополі травмувалася пенсіонерка виходячи з громадського транспорту. Вона вчасно не забрала руку, коли водій зачинив двері тролейбуса, в результаті чого отримала тілесні ушкодження.
Як повідомляє поліція, згодом жінка звернулася за допомогою до лікарів. Медики діагностувати у потерпілої забій правого передпліччя та закритий відривний перелом ліктьового відростка. Також, жінці видали направлення для проходження судово-медичної експертизи.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, випадок кваліфікували як порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що карається штрафом від двохсот до п’ятисот неоподаткованих мінімумів доходів громадянина.