6 грудня в рамках фестивалю JazzBez у Тернополі виступить унікальний гурт DZ’OB, який поєднує у творчості IDM, техно, дабстеп з авангардною академічною музикою.
Цей колектив відомий завдяки поєднанню гобоя, фагота та струнних з електронікою, синтез актуальної танцювальної та академічної традицій, які сплітаються в потужний і нетривіальний музичний перформанс.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
DZ’OB випустив три міні-альбоми. Їх реліз «Basement Suite» був визнаний кращим міні-альбомом України за версією відразу трьох авторитетних видань – KarabasLive, LiRoom та Muzmapa.
Концерт гурту DZ’OB відбудеться 6 грудня о 19:00 год. у Драмтеатрі.
Придбати квитки на JazzBеz 2019 у Тернополі можна у касі Драмтеатру, на сайті Gastroli.uа та у ЦУМі (відділ Коніка).