У Тернополі, 20 листопада, провели акцію «Дитяча сесія». Учні тернопільських шкіл отримали можливість побувати на засіданні виконавчого комітету міської ради та в гостях у міського голови Сергія Надала. Про це повідомляє Тернопільська міська рада.
Під час зустрічі, учні ознайомилися з повноваженнями та обов’язками міського голови. Школярі також поспілкувалися з працівниками органу місцевого самоврядування, ознайомилися з особливостями роботи управлінь, що займаються дітьми та молоддю у нашому місті, а також відвідали Центр науки Тернополя.
Перегляньте також:
- Всі пільги на проїзд залишаються: у Тернополі змінюється тариф на транспорт, який не буде більший, ніж в містах заходу України
- Під час довгих відключень світла більше 17 годин воду отримає лише частина тернополян, – ЗМІ
До слова, в багатьох країнах світу проводиться акція «Дитяча сесія», з нагоди Всесвітнього дня дитини та 30-річчя Конвенції ООН з прав дитини.